Toyota - Wózki widłowe

O nas

Dlaczego warto nam zaufać?
Funkcjonujemy na rynku od 1994 roku jako polska firma rodzinna. W chwili obecnej znajdujemy się na ugruntowanej pozycji w czołówce dostawców wózków widłowych, posiadając w swojej ofercie zarówno nowe, jak i używane japońskie wózki widłowe marki Toyota. Posiadamy na stoku ponad 300 sztuk podnośników, dzięki czemu możemy w krótkim czasie zrealizować każde, nawet nietypowe zamówienie oraz zapewnić profesjonalną obsługę najbardziej wymagających odbiorców. Obecnie grono naszych klientów liczy obecnie ponad 3 tysiące podmiotów.

Sprzęt używany każdorazowo przechodzi gruntowny remont, na który udzielamy gwarancji nawet do 36 m-cy. Posiadamy własny specjalistyczny transport, dlatego też jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt w każde wskazane miejsce w Polsce. Natomiast obsługę serwisową zapewniamy z kilkunastu miejsc w Polsce, skąd nasz mobilny serwis dojeżdża do miejsca użytkowania urządzenia.

Jeśli chodzi o finansowanie, dzięki naszej obecności w gronie stałych dostawców do Europejskiego Funduszu Leasingowego, możemy zagwarantować sfinalizowanie transakcji zakupu sprzętu, również używanego, przy minimalnym nakładzie finansowym oraz czasowym. Od kilku lat proponujemy swoim odbiorcom również alternatywną formę użytkowania wózków widłowych, jaką jest outsourcing – wynajem długoterminowy full serwis. Wg ustalonych warunków, dostarczamy do klientów urządzenie i w zamian za ustaloną kwotę dzierżawy, nasza firma zajmuje się pełną obsługą serwisową i techniczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy podnośników są w stanie zminimalizować koszty zakupowe, czy też serwisowe użytkowanych przez nich urządzeń.

Zapraszamy także do skorzystania z naszych usług serwisowych. Pracownicy pionu serwisu służą swoją fachową pomocą w zakresie remontu podnośników, rejestracji urządzenia w UDT, a w razie konieczności – jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt zastępczy.