Wózki paletowe elektryczne 

Oferta elektrycznych wózków paletowych BT Levio dotyczy uniwersalnych urządzeń paletowych o niewielkim udźwigu. Nadają się one do poziomego transportu palet, rozładunku i załadunku oraz kompletowania zamówień. Nieduże wózki paletowe elektryczne, dzięki swym rozmiarom są wyjątkowo szybkie i wydajne, a jednocześnie bezpieczne oraz proste w obsłudze.

Dzięki elektrycznemu prowadzeniu (bez konieczności ciągnięcia wózka paletowego jak w przypadku wózków ręcznych) - użycie siły do wprawienia elektrycznych paleciaków w ruch nie jest konieczne. Ładowany akumulator oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że nawet niewielka szerokość korytarza roboczego nie stanowi problemu dla tych urządzeń. Dlatego są tak chętnie i często wybierane przez właścicieli małych oraz średnich firm.

Elektryczne wózki paletowe - rodzaje

Na rynku dostępne są elektryczne wózki paletowe BT Levio:

  • prowadzone ręcznie przy użyciu dyszla,
  • z rozkładaną platformą, na której stanąć może operator paleciaka w trakcie jazdy,
  • z miejscem i fotelem przeznaczonymi dla operatora wózka znajdującymi się bezpośrednio na konstrukcji urządzenia.

Podział ten przypomina nieco ten zastosowany w kategorii wózki holownicze, jednak nie odpowiada mu w 100%.

Wszystkie wymienione powyżej paletowe wózki elektryczne mogą Państwo zamówić w łatwy sposób w naszej firmie. Ponadto oferujemy atrakcyjne, wydajne modele wózków paletowych z masztem - znaleźć je można w kategorii wózki unoszące.

Zastosowanie

Wózki paletowe elektryczne Toyota BT Levio znajdują liczne zastosowania w wewnętrznym transporcie – na przykład w sklepach czy magazynach. W przedsiębiorstwach gdzie głównie pracują kobiety, elektryczne wózki paletowe stanowią znaczne ułatwienie zadań z zakresu transportu bliskiego, składowania a także kompletacji zamówień.

Elektryczne wózki paletowe BT idealnie nadają się także do pracy w miejscach, w których panują niskie temperatury, takich jak np. chłodnie. Ale to nie wszystko - wózki paletowe elektryczne zapewniają łatwy transport palet z miejsca z miejsce, dlatego wspomagać mogą również wózki widłowe elektryczne w obsłudze towaru w magazynie niskiego i średniego składowania. Ich wysokość składowania nie pozwala co prawda na podnoszenie ładunków na duże wysokości, jednak doskonale sprawdzają się w transporcie poziomym. Do tego ich konserwacja jest łatwa i tania, a akumulator wydajny.

Elektryczny wózek paletowy - uniwersalny i łatwy w obsłudze!

Niewielka szerokość korytarza roboczego? Duża ilość palet do przewiezienia? Rozładowanie ciężarówki? Wózek paletowy elektryczny poradzi sobie w każdej z tych sytuacji oraz w wielu innych miejscach! Odpowiednio dobrana długość wideł, łatwość poruszania się po magazynie i minimum sterowania to atuty, które sprawiają, że wózki elektryczne paletowe to urządzenia, które powinny znaleźć się w każdej firmie.

Zobacz więcej
Wózki paletowe elektryczne

Podkategorie

Jest 6 produktów.