Wynajem wózków widłowych

Wynajem


Czy istnieje alternatywna forma do zakupu wózków widłowych? Owszem! Przedstawiamy Państwu rozwiązanie, które pozwala wykorzystywać wózki widłowe, bez konieczności ich zakupu oraz sprawowania pieczy nad formalnościami czy konserwacją urządzeń - to wynajem wózków widłowych.
Okres wynajmu wózków widłowych można dopasować bezpośrednio do potrzeb, wybierając:
  • wynajem krótkoterminowy (do 3 miesięcy)
  • lub wynajem długoterminowy (powyżej 3 miesięcy nawet do kilku lat).
Wynajem wózków to opłacalna inwestycja, która zwraca się w krótkim czasie.

Wynajem krótkoterminowy

To rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w firmach, które potrzebują zastępstwa na krótki okres za wózek widłowy, które obecnie jest w naprawie bądź też na czas jego modernizacji. Wynajem wózka widłowego na krótki okres to także wyjście z sytuacji, gdy nagle potrzebne jest wsparcie w magazynie (sezonowo zwiększa się liczba zamówień czy firma pozyskuje nowe zlecenia).
Dla jeszcze większej wygody naszych klientów oferujemy wynajem wózków widłowych wraz z operatorem, co stanowi kompleksową usługę zapewniającą zarówno dowolny sprzęt, jak i wykwalifikowanego pracownika do jego obsługi.

Wynajem długoterminowy

Odbiorcom, którzy potrzebują wózków widłowych do pracy o dużej intensywności, proponujemy wynajem długoterminowy full-serwis. Usługa ta polega na pełnej obsłudze serwisowej wynajmowanego sprzętu. Zgodnie z indywidualnie ustalanymi warunków najmu, dostarczamy do Państwa wysokiej klasy wózki widłowe oraz podnośniki i w zamian za ustaloną kwotę dzierżawy, dbamy o ciągłość pracy urządzeń oraz ich bezawaryjną eksploatację. Takie rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie obciążeń finansowych, związanych z zakupem sprzętu oraz zminimalizowanie bieżących kosztów eksploatacyjnych. Przy jednoczesnym zadbaniu u dobry stan techniczny i wysoką wydajność wózków widłowych.
Jeśli potrzebują Państwo zwiększyć ilość posiadanego sprzętu na kilka miesięcy czy nawet lat, warto rozważyć opcję długoterminowego wynajmu wózków widłowych.

Outsourcing

Outsourcing jest coraz bardziej rozwijającą się usługą, której celem jest udoskonalenie zarządzania przedsiębiorstwem. Nasza firma, poprzez długoletnie doświadczenie oraz dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, jak również dostępowi do szerokiej gamy urządzeń, jest jedną z najlepszych firm, przygotowanych do świadczenia usług transportu wewnętrznego.
Staramy się dopasować do Państwa potrzeb i oczekiwań, zapewniając wynajem wózków widłowych oraz outsourcing w konkurencyjnych cenach.

Wynajem wózka widłowego - jakie są korzyści?

Wynajem wózków widłowych jest jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań organizacji transportu wewnętrznego, dające Państwa przedsiębiorstwom wiele korzyści, w tym między innymi:
  • możliwość sezonowego wykorzystywania wybranych wózków widłowych,
  • okres najmu dostosowany do indywidualnych potrzeb (wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy),
  • minimalizacja kosztów utrzymania floty,
  • zbudżetowane koszty wynajmu,
  • możliwość wliczenia kosztów najmu w koszty uzyskania przychodu,
  • zapewnienie ciągłości pracy w przedsiębiorstwie.
Wynajem wózków widłowych pozwala na czasowe zwiększenie liczby pojazdów w przedsiębiorstwie bez konieczności ich zakupu. Atrakcyjne finansowanie w naszej ofercie to kolejny atut skorzystania z usługi wynajmu wózków widłowych.

Wózki widłowe Toyota na wynajem

Nasza oferta wynajmu wózków widłowych jest jak najstaranniej dobrana do Państwa potrzeb oraz oczekiwań względem podnośników oraz wózków widłowych. Zapewniamy także nowe wózki widłowe, takie jak:
Gwarantujemy fachowe doradztwo obejmujące sprzedaż, wynajem wózków widłowych a także serwis urządzeń. Nasza oferta wynajmu jest ściśle dopasowana do potrzeb Klientów, dlatego w celu ustalenia szczegółów wypożyczenia wózka widłowego prosimy Państwa o kontakt z działem wynajmu.
Działamy na terenie całej Polski, oferując wózki widłowe podnośnikowe na wynajem oraz sprzedaż. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.