Wózki widłowe spalinowe 

Interesują Państwa dobrej jakości, wydajne i solidne wózki widłowe spalinowe dla firmy? Toyota-Widłowe oferuje najlepsze pojazdy z napędem spalinowym. Idealne zarówno do średniozaawansowanych, jak i bardzo wymagających zadań.

Co wyróżnia spalinowe wózki widłowe?

Aby wiedzieć, który sprzęt najlepiej sprawdzi się w firmie, należy mieć świadomość oczekiwań. Spalinowe wózki widłowe przeznaczone są do prac na zewnątrz. Napędzane wysokoprężnymi silnikami spalinowymi lub gazowymi - są bardzo wydajne w pracy, a jednocześnie tanie w utrzymaniu i eksploatacji. Udźwig tych pojazdów wynosi do 8 ton, co odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Skuteczność i niezawodność są tym, co najlepiej określa wózki widłowe spalinowe Toyota. Solidna jakość wykonania: wytrzymałe elementy, przemyślane zabezpieczenia, nowoczesne systemu oraz oszczędne silniki - te wszystkie elementy składają się na obraz sprzętu, który warto posiadać w swojej firmie.

Wózki spalinowe Toyota - warto wiedzieć więcej!

Nie jest łatwo wybrać uniwersalny i efektywny sprzęt do firmy. Na szczęście są wózki widłowe spalinowe Toyota-Widłowe! W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z napędem spalinowym: Diesel lub LPG. Spalinowe wózki widłowe:

  • wyposażone są w system SAS - czyli zaawansowany System Aktywnej Stabilności, który w standardowym wyposażeniu posiadają wszystkie wózki Toyota z przeciwwagą.
  • posiadają zamontowane wydajne silniki LPG lub wysokoprężne Toyota - dla jeszcze lepszej i bardziej intensywnej pracy, a przy tym ekonomicznego poboru paliwa.
  • mają możliwość wyboru dźwigi do obsługi funkcji hydraulicznych, co znacząco podnosi komfort pracy;
  • wyposażone są w opony dopasowane do przewidywanych warunków pracy, które doskonale amortyzują urządzenie (zapraszamy również do tekstu "Krótki poradnik: kiedy wymienić opony do wózków widłowych?").
  • w swojej kategorii wyróżniają się niskim poziomem drgań oraz hałasu. Jednocześnie wózki widłowe spalinowe Toyota charakteryzuje emisja spalin na niskim poziomie, dzięki czemu spełniają wymagania normy Stage III B dla emisji spalin przez urządzenia w Unii Europejskiej.


Ponadto już sama konstrukcja wózków widłowych spalinowych sprawia, że są to często i chętnie wybierane urządzenia transportu bliskiego, przeznaczone do intensywnej wielozmianowej pracy w różnych warunkach pogodowych.

Budowa wózków spalinowych

Na pierwszy rzut oka, konstrukcja czołowych spalinowych wózków przypomina budowę wózków widłowych elektrycznych. Jednak każdy, kto miał już do czynienia z obydwoma rodzajami urządzeń, wie - że to tylko pozory.

Standardowe spalinowe wózki widłowe są zwykle nieco większe od tradycyjnych pojazdów o napędzie elektrycznym. Wynika to z zamontowanej w urządzeniach przeciwwagi, która nadaje im stabilności. Natomiast wózki LPG od razu wyróżnia zamontowana na zewnątrz urządzenia - butla, dostarczająca gaz, zasilający urządzenie.

Atutem wózków spalinowych Toyota jest ograniczenie rozmiarów urządzeń, których konstrukcja jest zwarta i kompaktowa. Zdecydowanie wyróżnia to urządzenia tej marki na tle innych pojazdów o napędzie spalinowym.

Warto zwrócić także uwagę na jakość wykonania elementów oraz układów w wózku widłowym spalinowym Toyota-Widłowe. Do produkcji wszystkich części urządzeń zostały użyte wyłącznie materiały najwyższej jakości. Elementy wózka są zamontowane starannie i z wielką precyzją. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji to cechy charakterystyczne dla wózków widłowych od Toyota-Widłowe.

Wygodny, regulowany fotel operatora i metalowa, mocna konstrukcja daszku zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie niezbędną widoczność we wszystkich kierunkach, tak aby wykonywanie manewrów widlakiem odbywało się bez problemów i w komfortowych warunkach.

Wąskie, ale bardzo wytrzymałe metalowe podwozie sprawia, iż wózki widłowe spalinowe z łatwością poruszają się nawet na niewielkich, ograniczonych przestrzeniach, transportując ciężkie ładunki.

Zaawansowane technologie wykorzystane w wózkach spalinowych pozwalają wykorzystywać pojazdy zarówno do lekkich, średnich, jak i ciężkich pracach przy zewnętrznym oraz wewnętrznym transporcie ładunków.


Jak pracuje się na wózkach widłowych spalinowych?

W naszej ofercie znaleźć można urządzenia o różnorodnej wysokości podnoszenia ładunków oraz udźwigu aż do 8 ton, który sprawdza się w większości firm oraz zakładów pracy. Wózki spalinowe przystosowane są nie tylko do unoszenia oraz składowania ciężkich ładunków, ale także do sprawnego i szybkiego ich transportowania. Maksymalne prędkości rozwijane przez wózki widłowe z napędem spalinowym oraz solidne opony sprawiają, że poruszają się pewnie i bezawaryjnie po różnego typu podłożach.

Wybierając wózek widłowy spalinowy, warto rozważyć także możliwość zabudowy jego kabiny w przyszłości. Standardowy wózek widłowy spalinowy można wykorzystać do prac na zewnątrz, jednak urządzenie z zabudowaną kabiną znacznie zwiększa możliwości eksploatacji sprzętu. Dzięki temu widlak spalinowy może być wykorzystywany także w niekorzystnych warunkach pogodowych. Zabudowana kabina w wózku widłowych spalinowych w upalne dni chroni przed nadmiernym słońcem oraz pyłem, który może unosić się na placach budowy i drogach dojazdowych. Ponadto urządzenie można wyposażyć w klimatyzację.

Jak poradzić sobie z lodem i śliskim podłożem na drogach dojazdowych i placach? O to także nie trzeba się martwić wybierając wózki widłowe spalinowe Toyota. Pojazdy można zaopatrzyć w nakładane łańcuchy lub montowane kolce (w zależności od typu zamontowanych opon), dzięki którym możliwe jest bezpieczne i sprawne poruszanie się po oblodzonych czy zaśnieżonych podłożach.

Jeśli chcą Pastwo wiedzieć więcej o dodatkowych elementach, w jakie możesz wyposażyć wózek widłowy spalinowy prosimy o kontakt z naszym Serwisem Wózków Widłowych.

Czy wózek spalinowy sprawdzi się w Państwa firmie?

Wszelkie pytania odnośnie wózków widłowych spalinowych mogą Państwo zadać na spotkaniu z naszym doradcą (istnieje także możliwość zaplanowania wygodnych spotkań online poprzez Skype). Ile pali konkretny model wózka spalinowego? Jak wygląda kwestia rejestracji urządzenia lub czy można dokupić do niego widły o większej długości? - nasi specjaliści z serwisu udzielą kompleksowych odpowiedzi na każde z możliwych pytań.

A jeśli chcą Państwo sprawdzić jak zachowuje się konkretny wózek w akcji zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wynajem wózka widłowego.

Spalinowe wózki Toyota - to dobry czas, by je mieć!

Interesuje Państwa któryś z naszych modeli wózków widłowych spalinowych? Prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym przedstawicielem! Zakup nowego wózka widłowego spalinowego na lepsze odmieni funkcjonowanie transportu bliskiego w każdej firmie!

Również z chęcią przedstawimy Państwu możliwe sposoby finansowania zakupu sprzętu oraz atrakcyjną i korzystną cenowo możliwość kupna używanych pojazdów na Toyota-Widłowe w zakładce Wózki Widłowe Używane.

Zobacz więcej
Wózki widłowe spalinowe

Podkategorie

Jest 3 produktów.