Wózki widłowe spalinowe 

Szukasz dobrej jakości, wydajnego i solidnego wózka spalinowego do Twojej firmy? Dobrze trafiłeś! Toyota-Widłowe oferuje Ci najlepsze spośród pojazdów o napędzie spalinowym pojazdy marki Toyota. Idealne zarówno do średniozaawansowanych, jak i bardzo wymagających zadań. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź je!

Co wyróżnia wózki widłowe spalinowe?

Jeśli zastanawiasz się, który sprzęt najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie, odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz? Wózki widłowe spalinowe przeznaczone są do prac na zewnątrz. Napędzane wysokoprężnymi silnikami spalinowymi lub gazowymi - są bardzo wydajne w pracy, a jednocześnie tanie w utrzymaniu i eksploatacji. Standardowy udźwig tych pojazdów wynosi od 1,5 do 8 ton, co pozwoli każdemu znaleźć wśród nich model dla siebie.

Skuteczność i niezawodność są tym, co najlepiej określa wózki widłowe spalinowe Toyota. Doskonała, solidna jakość wykonania: wytrzymałe elementy, przemyślane zabezpieczenia, nowoczesne systemu oraz oszczędne silniki - te wszystkie elementy składają się na obraz sprzętu, który warto posiadać w swojej firmie.

Widlaki spalinowe Toyota - dowiedz się więcej!

Nie jest łatwo wybrać uniwersalny i efektywny sprzęt do firmy. Na szczęście są wózki widłowe spalinowe Toyota-Widłowe! W naszej ofercie znajdziesz trzy różne serie urządzeń z napędem spalinowym (Diesel lub LPG), dla jeszcze większego wyboru. Widlaki w naszej ofercie:

  • wyposażone są w system SAS - czyli zaawansowany System Aktywnej Stabilności, który w standardowym wyposażeniu posiadają wszystkie wózki Toyota z przeciwwagą. System ten zwiększa stabilność urządzeń i pozwala znacząco zmniejszyć i ograniczyć ryzyko wypadków spowodowanych utratą stabilności (np. w przypadku transportowania lub unoszenia ładunków o dużej masie, bądź też nazbyt brawurowej jazdy i pokonywania zakrętów z nadmierną prędkością).
  • posiadają zamontowane wydajne silniki LPG lub wysokoprężne Toyota - dla jeszcze lepszej i bardziej intensywnej pracy, a przy tym ekonomicznego poboru paliwa. Niezawodne przemysłowe silniki zapewniają urządzeniom większą prędkość podnoszenia i przyspieszenie, co w efekcie wpływa na zwiększenie wydajności pracy podczas wykonywania wszelkich operacji: załadowywania, rozładowywania, składowania a także przeprowadzania prac powiązanych z transportem poziomym.
  • mają możliwość wyboru dźwigi do obsługi funkcji hydraulicznych, co znacząco podnosi komfort pracy;
  • wyposażone są w opony dopasowane do przewidywanych warunków pracy, które doskonale amortyzują urządzenie (zapraszamy również do tekstu "Krótki poradnik: kiedy wymienić opony do wózków widłowych?", który znajdziecie na naszym Blogu).
  • w swojej kategorii, na te urządzeń innych marek, wyróżniają się niskim poziomem drgań oraz hałasu. Jednocześnie wózki widłowe spalinowe Toyota charakteryzuje emisja spalin na niskim poziomie, dzięki czemu spełniają wymagania normy Stage III B dla emisji spalin przez urządzenia w Unii Europejskiej.Ponadto już sama konstrukcja wózków widłowych spalinowych sprawia, że są to często i chętnie wybierane urządzenia transportu bliskiego.

Budowa wózków spalinowych

Na pierwszy rzut oka, konstrukcja czołowych spalinowych wózków przypomina budowę wózków widłowych elektrycznych. Jednak każdy, kto miał już do czynienia z obydwoma rodzajami urządzeń, wie - że to tylko pozory.

Standardowe spalinowe wózki widłowe są zwykle nieco większe od tradycyjnych pojazdów o napędzie elektrycznym. Wynika to z zamontowanej w urządzeniach przeciwwagi, która nadaje im stabilności. Natomiast wózki LPG od razu wyróżnia zamontowana na zewnątrz urządzenia - butla, dostarczająca gaz, zasilający urządzenie.

Atutem wózków spalinowych Toyota jest ograniczenie rozmiarów urządzeń, których konstrukcja jest zwarta i kompaktowa. Zdecydowanie wyróżnia to urządzenia tej marki na tle innych pojazdów o napędzie spalinowym.

Warto zwrócić także uwagę na jakość wykonania elementów oraz układów w wózku widłowym spalinowym Toyota-Widłowe. Do produkcji wszystkich części urządzeń zostały użyte wyłącznie materiały najwyższej jakości. Elementy wózka są zamontowane starannie i z wielką precyzją. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji to cechy charakterystyczne dla wózków widłowych od Toyota-Widłowe.

Wygodny, regulowany fotel operatora i metalowa, mocna konstrukcja daszku zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie niezbędną widoczność we wszystkich kierunkach, tak aby wykonywanie manewrów widlakiem odbywało się bez problemow i w komfortowych warunkach.

Wąskie, ale bardzo wytrzymałe metalowe podwozie sprawia, iż wózki widłowe spalinowe z łatwością poruszają się nawet na niewielkich, ograniczonych przestrzeniach, transportując ciężkie ładunki.

Zaawansowane technologie wykorzystane w wózkach spalinowych pozwalają wykorzystywać pojazdy zarówno do lekkich, średnich, jak i ciężkich pracach przy zewnętrznym oraz wewnętrznym transporcie ładunków.Jak pracuje się na wózkach widłowych spalinowych?


Jako dla przedsiębiorcy, nie liczy się dla Ciebie wyłącznie komfort pracy, ale przede wszystkim jej efektywność i niezawodność sprzętu. W tym przypadku także dobrym wyborem będą spalinowe wózki widłowe.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia o różnorodnej wysokości podnoszenia ładunków oraz udźwigu aż do 8 ton, który sprawdza się w większości firm oraz zakładów pracy. Wózki spalinowe przystosowane są nie tylko do unoszenia oraz składowania ciężkich ładunków, ale także do sprawnego i szybkiego ich transportowania. Maksymalne prędkości rozwijane przez widlaki z napędem spalinowym oraz solidne opony sprawiają, że wózki tego typu poruszają się pewnie i bezawaryjnie po różnego typu podłożach.

Wysokość podnoszenia o wartości do kilku metrów umożliwia swobodne podnoszenie oraz rozmieszczanie ładunków na średniej wysokości regałach. Bezpieczeństwo podczas wykonywania operacji zapewniają metalowy, solidny dach oraz sprawny maszt wózka spalinowego.

Wybierając wózek widłowy spalinowy, warto rozważyć także możliwość zabudowy jego kabiny w przyszłości. Jest to doskonałe posunięcie i opłacalna decyzja. Dlaczego? Standardowy wózek widłowy spalinowy możesz wykorzystać do prac na zewnątrz, jednak urządzenie z zabudowaną kabiną znacznie zwiększa możliwości eksploatacji sprzętu. Dzięki temu elementowi, widlak spalinowy może być wykorzystywany także w niekorzystnych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, nadmierny wiatr, czy nawet śnieg. Zabudowana kabina w wózku widłowych spalinowych w upalne dni chroni przed nadmiernym słońcem oraz pyłem, który może unosić się na placach budowy czy składowania materiałów i drogach dojazdowych. Ponadto urządzenie można wyposażyć w klimatyzację.

Zastanawiasz się jak poradzić sobie z lodem i śliskim podłożem na drogach dojazdowych i placach? O to także nie musisz się martwić wybierając wózki widłowe spalinowe. Pojazdy możesz zaopatrzyć w nakładane łańcuchy lub montowane kolce (w zależności od typu zamontowanych opon), dzięki którym możliwe jest bezpieczne i sprawne poruszanie się po oblodzonych czy zaśnieżonych podłożach.

Chcesz wiedzieć więcej o dodatkowych elementach, w jakie możesz wyposażyć wózek widłowy spalinowy? Skontaktuj się z naszym Serwisem Wózków Widłowych!Czy wózek spalinowy sprawdzi się w Twojej firmie?


Wciąż masz wątpliwości, czy wózek widłowy spalinowy jest tym rodzajem urządzenia, który potrzebujesz? Warto rozwiać je ostatecznie! Wszelkie pytania odnośnie spalinowych widlaków możesz zadać na spotkaniu z naszym doradcą (istnieje także możliwość zaplanowania wygodnych spotkań online poprzez Skype). Ile pali konkretny model wózka spalinowego? Jak wygląda kwestia rejestracji urządzenia lub czy można dokupić do niego widły o większej długości? - nasi specjaliści z serwisu udzielą Ci kompleksowych odpowiedzi na każde z możliwych pytań.

A jeśli chcesz sprawdzić jak zachowuje się konkretny wózek w akcji, możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty wynajmu wózków widłowych. Krótkoterminowy wynajem (nawet na kilka dni) pozwoli Ci ocenić możliwości sprzętu i jego przydatność w Twoim przedsiębiorstwie.


Ważne!

Pamiętaj, że operowanie i prowadzenie wózka widłowego spalinowego wymaga od pracowników posiadania zezwoleń UDT. Jeśli żaden z Twoich pracowników nie posiada tego typu aktualnych uprawnień, koniecznie zadbaj o ich wyrobienie jeszcze przed zakupem nowego sprzętu!

Spalinowe Wózki Toyota - to dobry czas, by je mieć!

Interesuje Cię któryś z naszych modeli wózków widłowych spalinowych? Jak najszybciej skontaktuj się z naszym przedstawicielem! Nie pozwól sobie na długie przestoje w pracy. Szybko przekonasz się, że nowy wózek spalinowy na lepsze odmieni funkcjonowanie transportu bliskiego w Twojej firmie!

Nie wiesz czy stać Cię na zakup nowego urządzenia? Z chęcią przedstawimy Ci możliwe sposoby finansowania zakupu sprzętu oraz atrakcyjną i korzystną cenowo możliwość zakupu używanych pojazdów na Toyota-Widłowe. W zakładce Wózki Widłowe Używane znajdziesz odnowione i przygotowane do rejestracji wózki widłowe spalinowe, jak i elektryczne.


Nie czekaj, już teraz dowiedz się, jak poprawić wydajność oraz zwiększyć tempo pracy w swojej firmie przez zakup nowoczesnego i bezpiecznego wózka widłowego spalinowego marki Toyota!

Zobacz więcej
Wózki widłowe spalinowe

Podkategorie

Jest 3 produktów.