Wózki holownicze 

Wózki holownicze BT Movit i Toyota Tracto zapewniają efektywność a przy tym wysokie bezpieczeństwo prac związanych z kompletowaniem zamówień w transporcie poziomym. Różne rodzaje wózków holowniczych odpowiadają potrzebom zarówno większych przedsiębiorstw, jak i małych firm. Idealnie dopasowany do warunków pracy wózek holowniczy znajdą Państwo na naszej stronie!

Rodzaje wózków holowniczych

Podobnie jak w kategorii wózków unoszących i wózków paletowych elektrycznych, wózki holownicze również można podzielić na:

  • wózki holownicze prowadzone;
  • wózki z miejscem stojącym dla operatora;
  • oraz wózki holownicze z fotelem operatora (wyglądem przypominające wózki golfowe).

Im większy wózek holowniczy tym jest on bardziej zaawansowany i ma możliwość holowania ładunków o większej wadze. Na polskim rynku dostępne są:

  • wózki holownicze z napędem spalinowym - wykorzystywane do prac zewnętrznych,
  • wózki holownicze z napędem elektrycznym - przeznaczone do holowania i kompletacji zamówień wewnątrz budynków.

Wózki holownicze to nowoczesna alternatywa dla wózków widłowych, które przeznaczone są głównie do pionowego transportu ładunków (np. wózki widłowe spalinowe czy wózki wysokiego składowania).

Wózki holownicze Toyota

Jeśli zastanawiają się Państwo, który wózek holowniczy wybrać, warto przemyśleć tę decyzję pod kątem przydatności i zastosowania urządzenia.

Dostępne w naszej ofercie wózki holownicze umożliwiają holowanie ładunków zarówno na paletach, jak i bez palet, znajdując zastosowanie w pracy wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wykorzystywać je można do transportowania towarów:

  • na lotniskach, stacjach kolejowych,
  • w portach,
  • przy logistyce przeładunkowej
  • w branży produkcyjnej: zakładach produkcyjnych oraz w magazynach.

Wózki holownicze (szczególnie te z miejscem siedzącym dla osoby obsługującej) sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest pokonanie większego dystansu przejazdu przy wysokiej częstotliwości użytkowania. Przy użyciu wózków holowniczych można holować ładunki o wadze nawet do 6 ton.
Zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji i wybrania pojazdu do holowania odpowiadającego Państwa potrzebom.

Zobacz więcej
Wózki holownicze

Podkategorie

Jest 8 produktów.