Wózki unoszące 

Wózki unoszące elektryczne to niezwykle użyteczne pojazdy, które znajdują szereg zastosowań wynikających z potrzeb przedsiębiorstwa związanych z wewnętrznym transportem. Wózki widłowe unoszące wykorzystuje się między innymi do:

  • poziomego transportu ładunków,
  • przewożenia towarów między stanowiskami (nawet na dłuższych dystansach),
  • transportu podwójnych palet,
  • a także sprawnego kompletowania zamówień.

Wózek unoszący z napędem elektrycznym (w przeciwieństwie do ręcznego wózka paletowego) poradzi sobie również z podnoszeniem ładunków na niewielkie wysokości i może być wykorzystywany w magazynach niskiego i średniego składowania.

Wózki widłowe unoszące czy wózki paletowe?

Określenie wózków unoszących mianem "wózki widłowe" czy "wózki podnośnikowe" jest jedynie umowne, gdyż w tej kategorii w naszej ofercie znaleźć Państwo mogą modele wózków paletowych elektrycznych wyposażonych w dodatkowy maszt. Z kolei wózki widłowe to urządzenia czołowe, takie jak:

Wózki paletowe elektryczne wykorzystywane są również w magazynach do obsługi ładunków. Wyposażone w dyszel są jednocześnie łatwiejsze i wygodniejsze w obsłudze niż tradycyjne wózki widłowe. Przez wzgląd na niewielki rozmiar świadczą one także usługi w sklepach, hurtowniach czy hipermarketach, gdzie sprawdzają się w transporcie i rozładunku, a najbardziej zaawansowane wózki unoszące z dyszlem, przystosowane do pracy na większych wysokościach obsługują również regały.

Co potrafią wózki unoszące?

Wózki widłowe unoszące charakteryzuje udźwig do 2 ton oraz wysokość podnoszenia do maksymalnie do około 6 metrów (tylko w przypadku wybranych zaawansowanych modeli z masztem). Seria wózków BT Staxio obejmuje różne wózki unoszące:

  • począwszy od tych prowadzonych ręcznie (określane inaczej jako wózki paletowe ręczne oraz elektryczne prowadzone),
  • poprzez wózki wyposażone w platformę, z miejscem dla operatora,
  • aż po takie z siedziskiem dla operatora.

Podstawową cechą łączącą wszystkie modele jest to, iż wszystkie nadają się do pracy w niskich temperaturach i są niezwykle uniwersalne.

Elektryczny wózek unoszący - do zamówienia już dziś!

Wózki podnośnikowe oraz wózki unoszące to urządzenia, które idealnie uzupełniają się w pracach magazynowych, odpowiadając za transport pionowy i poziomy.
Wózek unoszący to urządzenie łatwe w serwisowaniu, a jego obsługa jest niezwykle intuicyjna. Jeśli szukają Państwo urządzenia do pracy w swoim magazynie/sklepie czy hurtowni - zapraszamy do kontaktu.

Zobacz więcej
Wózki unoszące

Podkategorie

Jest 8 produktów.