Wózki widłowe wysokiego składowania 

Wózki wysokiego składowania serii BT Reflex charakteryzują się dużym przyśpieszeniem i doskonałą prostotą w obsłudze oraz kierowaniu, co przekłada się na optymalizację czasu pracy oraz znaczące podwyższenie jej komfortu. Wózki widłowe tego typu zastosowanie znajdują w transporcie poziomym a także w sytuacjach, gdy wymagane jest wykonywanie manewrów wewnątrz pomieszczeń na dużych wysokościach, czyli we wszelkiego typu magazynach, firmach logistycznych, centrach dystrybucji i wszędzie tam, gdzie rozwiązanie stanowi wysokie składowanie.
Wózki widłowe serii  BT Reflex dzięki swym parametrom (wysokość podnoszenia do 12,5 metra oraz udźwig od 1,2 do 2,7 tony) nadają się do prac i rozmieszczania towarów na wysokich regałach, składowania blokowego a także sprawnego przewożenia wewnętrznego długich ładunków. Co istotne, te niezwykle wydajne wózki wysokiego składowania sprawdzają się również w miejscach, gdzie panują niskie temperatury (na przykład podczas pracy w chłodniach).
Ponadto wózki wysokiego składowania Toyota-Widłowe są dobrze wyposażone w istotne funkcje bezpieczeństwa, które szczególnie ułatwiają wewnętrzny transport (nawet długich i niewygodnych ładunków) oraz zwiększają możliwości pracy operatora.

Zobacz więcej
Wózki widłowe wysokiego składowania

Podkategorie

Jest 5 produktów.